Już po raz kolejny - dwunasty - wraz z Fundacją Młodzieżowej Przedsiębiorczości w naszej szkole odbywał się Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. W tym roku tydzień ten świętowaliśmy w dniach 18-22 listopada 2019 r.

W ramach programu Otwarta firma zostały przeprowadzone warsztaty na temat umiejętnego prowadzenia własnego biznesu. Zajęcia te poprowadzili Cezary Powała (GastQuk), Mariusz Powierża (Global Chefs), Michał Ilis (Maestro Brand S.c.) oraz Sebastian Stellwag (Bresserie Selgros), którzy wprowadzili uczniów klasy I, II oraz III w świat własnego biznesu. Młodzież  podczas spotkań dowiedziała się jak stawiać pierwsze kroki podczas zakładania własnej firmy oraz jakie czynniki należy wziąć pod uwagę.

Wszyscy uczniowie są zgodni, że było to ciekawe i pouczające doświadczenie.

  Osiągnięcia Szkoły

Certyfikat Varsavianistyczna Szkoła

  Certyfikat Szkoła Bez Przemocy

 

 

 

 

 

 

 

  ZSG Liderem Varsavianistycznej Szkoły